order viagra FAQ hoteliers
 

Booking Pro

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
             

FAQ hoteliers

E-mail Print PDF

Biežāk uzdotie jautājumi par Booking Pro rezervācijas sistēmu. Ja neatrodiet šeit atbildes uz saviem jautājumiem, rakstiet uz This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Lai pievienotu naktsmītni Booking Pro sistēmai, vispirms ir jāreģistrējas sistēmā, jo naktsmītne tiks piesaistīta Jūsu lietotāja profilam. Tas ir nepieciešams, lai Jūs varētu administrēt savu naktsmītni - mainīt informāciju, koriģēt cenas, izveidot atlaižu kuponus, pārvaldīt rezervācijas, u.t.t. Reģistrācija sistēmā aizņems tikai pāris minūtes un tā ir par brīvu. Ja neizmantosiet rezervācijas sistēmu, tad Jums nav obligāti jāreģistrējas.


Arvien vairāk cilvēki visā pasaulē izmanto interneta komercijas pakalpojumus, jo tie ērti un ātri paveicami pat neizejot no mājas. Aptaujas rāda, ka interneta komercija un reklāmas internetā kļūst daudz populārākas un to reitingi pieaug. Interneta komercijas izmantošana ļaus Jums palielināt naktsmītņu noslogojumu un līdz ar to arī palielināt savu peļņu.


Booking Pro darbības princips ir līdzīgs kā lielajam interneta komercijas projektam E-BAY. Daudz pārdevēji un daudz pircēji. Booking Pro pats nepārdod rezervācijas. Booking Pro partneri - naktsmītņu īpašnieki izmanto Booking Pro sistēmu, lai reklamētu savas naktsmītnes un pārdotu savu naktsmītņu rezervācijas klientiem. Visi darījumi notiek pa tiešo: klients - naktsmītne.


Tiešsaistes rezervācijas sistēma ir sarežģīts risinājums un tā izstrāde prasa lielus ieguldījumus. Tā nav parasta mājas lapa. Lai nodrošinātu šīs sistēmas kvalitatīvu darbību ir nepieciešami lieli un dārgi serveri, dažādi drošības sertifikāti u.t.t. Tas viss maksā lielu naudu. Lai ieviestu šādu sistēmu tikai vienai naktsmītnei, tas varētu izmaksāt ap 2500 līdz 3000 EUR + regulāras serveru un drošības sertifikātu izmaksas. Piedāvājot šo sistēmu lietot daudzām naktsmītnēm, mēs varam piedāvāt zemas sistēmas lietošanas izmaksas.
Kādēļ piedāvājam abonēšanas maksu? Jo uzskatām, ka abonēšanas maksa naktsmītnēm ir izdevīgāka kā procentu maksājumi no veiktajām rezervācijām. Pirmkārt, aktīvi izmantojot rezervācijas sistēmu, komisijas maksājumi daudzkārt pārsniegs gada abonēšanas maksu. Otrkārt, izmantojot abonēšanu, Jūs variet izmantot šo rezervācijas sistēmu visiem  klientiem, ne tikai tiem, kas Jūs atradīs caur Booking Pro. Ievietojiet savā mājas lapā saiti uz savas naktsmītnes rezervācijas lapu Booking Pro, izsūtiet savus Booking Pro izveidotos atlaižu kuponus potenciālajiem klientiem. Procentu maksājumu gadījumā Jums šīs mūsu piedāvātās papildus iespējas nebūtu tik izdevīgas, jo būtu jāmaksā komisijas maksājumi no rezervācijām, kas būtībā būtu veiktas neatrodot Jūsu naktsmītni caur Booking Pro.
Ja kāda naktsmītne tomēr labāk vēlas maksāt komisijas maksājumus no veiktajām rezervācijām nevis abonēšanas maksu, tad mums ir arī paredzēta šāda iespēja.


Jā, Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums.


Jā. Jūs varat piedāvāt klientiem izvēlēties papildus ekstras (gan maksas gan bezmaksas), kad klienti veic naktsmītņu rezervāciju. Konkrētajam jautājumam par velosipēdiem. Ja Jums ir 10 numuri naktsmītnē un 4 velosipēdi, ko izīrēt, Jūs izveidojat papildus ekstru "Velosipēdu noma", norādiet cenu un maksimālo skaitu - 4. Pie rezervācijas klientiem parādīsies iespējama papildus ekstra "Velosipēdu noma" ar iespēju izvēlēties līdz 4 velosipēdiem. Ja klients izvēlēsies izīrēt, piemēram 2 velosipēdus, tad nākamajam klientam tiks piedāvāti vairs tikai 2 velosipēdi. Ja visi četri velosipēdi jau būs izīrēti, tad nākamajiem klientiem būs norādīts, ka ekstra nav pieejama.


Kad Jūs ielogosieties Booking Pro sistēmā, Jums būs pieejams savas naktsmītnes kontrolpanelis. Tas sastāv no sekojošām daļām:

Kontrolpanelis - kalendārs, kur Jūs redzat veiktās rezervācijas un brīvās vietas.
Priekšskatījums - šeit varat apskatīties, ka izskatīsies Jūsu naktsmītnes lapa, kamēr veicat konfigurācijas izmaiņas.
Rezervēt - variet veikt rezervāciju klienta vietā, piemēram, ja viņš Jums rezervāciju piesaka pa tālruni. Ja izmantosiet šo vietu, lai atzīmētu klienta rezervāciju, rezervācija parādīsies kā apstiprināta arī bez priekšapmaksas veikšanas (neiesakām izmantot šo opciju, ja neesat pārliecināts par šo klientu, ka viņš tiešām ieradīsies).
Pašu rezervācijas - domātas, lai norādītu dienas, kad naktsmītne nedarbojas, piemēram, ja Jums ir sezonas darbības laiks. Uzreiz var norādīt no kura līdz kuram datumam un kuri numuri ir "aizņemti".
Rezervāciju saraksts - visu rezervāciju saraksts.
Jaunās rezervācijas - parāda visas jaunās rezervācijas.
Pagājušās un atceltās rezervācijas - parāda jau notikušās un atceltās rezervācijas.
Viesis ieradies - Kad viesis ieradies, šeit atzīmē viesa ierašanos.
Viesis pavadīts - šeit atzīmē, ka viesis aizbraucis.
Viesu administrēšana - dažādi dati par viesiem, rēķinu apskati, u.t.t.
Rādīt rēķinus - šeit variet apskatīt viesu rēķinus, to apmaksas stāvokļus, pievienot rēķiniem papildus pakalpojumus, izdrukāt, nosūtīt rēķinus klientam uz e-pastu, u.t.t.

Augstākminētās administrācijas opcijas ir pieejamas jums kā naktsmītnes administratoram kā arī Jūsu naktsmītnes uzņemšanas darbiniekiem, ja būsiet tādus pievienojis sistēmai. Zemāk ir administrācijas opcijas, kas pieejamas tikai naktsmītnes administratoram.

Detaļas - Jūsu naktsmītnes nosaukums, adrese, kontakti, koordinātas, apraksts, iekšējie noteikumi, rezervācijas atcelšanas noteikumi, galvenais attēls, u.c.
Cenas un numuri - šeit Jūs norādāt kādi numuri ir Jūsu naktsmītnē, numuru aprīkojumu (tādu, kas ir iekļauts numura cenā), kā arī norādāt cenas.
Galvenā konfigurācija - šeit Jūs norādiet ko rādīt vai nerādīt klientiem; konfigurējat kādus apmaksas veidus pieņemat no klientiem; kādus datus jānorāda klientam par sevi, veicot rezervāciju; vai ir jāmaksā un cik liels ir depozīts; cenu aprēķinu veidu, piemēram: no personas par nakti vai par numuru par nakti, par papildus personu, u.t.t.; variet konfigurēt dinamiskās atlaides (aprēķinās no naktsmītnes numuru procentuālā noslogojuma konkrētajā datumā), ja vēlaties tādas piedāvāt.
Viesu tipi - Ja Jums ir dažādas cenas pieaugušajiem, bērniem, pensionāriem, u.t.t., tad šeit varat nodefinēt viesu tipus un norādīt kādas atlaides ir katram viesu tipam. Ja Jums nav šāda cenu politika, tad Jums jānorāda vismaz viens viesu tips, piemēram Viesi.
Atlaižu kuponi - šeit varat izveidot neierobežotu skaitu atlaižu kuponu, nodefinēt tiem derīguma datumus un izsūtīt kuponu kodus uz potenciālo klientu e-pasta adresēm vai izsniegt tos projām braucošajiem klientiem.
Ekstra pakalpojumu administrācija - šeit variet nodefinēt kādi papildus pakalpojumi par papildus samaksu ir klientam pieejami veicot rezervāciju. Piemēram, inventāra noma.
Video - Variet ievietot video par savu naktsmītni vai aktivitātēm apkārtnē savas naktsmītnes lapā. Video ir jābūt ievietotam YouTube serveros un šeit ir jāiekopē YouTube video adrese.
Augšupielādēt attēlus - šeit variet ielādēt savas naktsmītnes attēlus.
Statistika - Veikto rezervāciju apkopojums pa mēnešiem: skaits, kopsumma, u.t.t.
Rādīt (nerādīt) naktsmītni klientiem - kamēr naktsmītne tiek konfigurēta, vai tiek mainīta informācija, ieteicams izmantot Nerādīt opciju.
Jauna naktsmītne - poga jaunas naktsmītnes pievienošanai.
Report bug - izmantojams tikai sistēmas administratoriem.
Mans konts - informācija par abonēšanas paketēm un Jūsu savstarpējiem rēķiniem ar Booking Pro.
Remote connectivity - Jūsu naktsmītnes API atslēga, izmantojama, ja vēlaties veikt attālinātu piekļuvi savas naktsmītnes lapai no citām programmām vai weblapām.